Головна Продукція Види друку Ціни Контакти
 

Візитні картки

Візитні картки можуть бути виготовлені із застосуванням різних технологій.
Шовкотрафаретний друк дозволяє виготовляти ексклюзивні візитки, використовуючи дизайнерські сорти паперу.
Підсилити візуальний ефект можна за допомогою тиснення різноманітними сортами фольги, а також за допомогою вибіркового лакування.
Переваги офсетного друку - високоякісне повноколірне зображення та помірна ціна при великих тиражах.
За допомогою цифрового друку можна виготовити візитні картки
в максимально стислі терміни на папері товщиною до 300 г/м. кв.

   Ціни

Наклейки (стікери)

Наклейки різноманітних форматів та форм виготовляються з високоякісної самоклеючої
або електростатичної полівінілхлоридної плівки або паперу із застосуванням спеціалізованих фарб, що дозволяє використовувати наклейки в атмосферних умовах протягом тривалого терміну.

Наклейки, виконані на електростатичній (безклеєвій) плівці, призначені для розміщення рекламної інформації на екранах моніторів, телевізорів, дисплеях мобільних телефонів, фотовідеоапаратурі тощо

   Ціни

Деколі водні підлакові (декалькоманія)

Деколі - зсувні картинки, що виготовляються методом шовкотрафаретного друку на спеціальному папері з шаром водорозчинного клею. Після розмочування готову деколь можна зсунути з паперу та перенести на будь-яку рівну поверхню. Деколі використовують для декорування музичних інструментів, сувенірів, спортивних  знарядь, виробів з дерева та інших матеріалів. Як правило, вироби після нанесення деколі покриваються лаком для її закріплення.
Власні розробки в галузі поліграфматеріалів дозволяють зробити деколь максимально еластичною і зручною для переносу на великі площі та стійкою до подальшого покриття лаком.

   Ціни

Іграшки Збільшити

Іграшки новорічні нанесенням логотипу

Новорічні іграшки (кулі)  із задруком - чудовий презентаційний та рекламний засіб у передноворічний період. Елегантна куля з нанесеним логотипом або зображенням торгової марки може бути не тільки прикрасою офісної ялинки, а й вишуканим новорічним подарунком чи акційним призом.
Унікальний метод переносу зображення дає можливість наносити на новорічні іграшки зображення в різноманітній кольоровій гамі.

   Ціни

Кишеньки Збільшити

Кишеньки самоклеючі для спецталонів
(страхування, техогляд)

Кишеньки самоклеючі з прозорого полівініхлориду мають при вабливий естетичний вигляд, забезпечують збереження спецталонів та надійну фіксацію на вітровому склі. Крім того кишенька може бути дієвим носієм рекламної інформації, що може бути ефективним для страхових, автомобільних та обслуговуючих підприємств.
Наше підприємство першим в Україні запропонувало розміщеняя реклами на прозорих кишеньках і є власником патенту на розміщення рекламних зображень на даних виробах.

   Ціни

Наклейки Збільшити

Наклейки пломбні

Наклейки пломбні виготовляються методом шовкотрафаретного друку на спеціальному матеріалі, що має високу клейкість і низьку механічну міцність, що робить неможливим знімання наклейки без її механічного пошкодження. Пломбні наклейки використовуються для гарантійного пломбування різноманітних приладів, комп’ютерної техніки, ігрових автоматів, касових апаратів тощо.

   Ціни

Пластик Збільшити

Друк по пластику

друк по пластику застосовується при виготовленні рекламно-сувенірної, презентаційної продукції та торгового обладнання. Застосування спеціалізованих фарб кращих світових  виробників забезпечує високі естетичні якості та стійкість в експлуатації.
Найпоширенішими засобами для рекламного оснащення місць продажу є воблери - зображення на тонкій гнучкій смужці, стопери - двосторонні рекламні зображення, прикріплені під прямим кутом до стін та конструкцій, та шелфстокери - вузькі пластикові панелі - що обрамляють полиці з рекламованим товаром. Можливе виготовлення різноманітних виробів з гнутого пластика з нанесеним зображенням (підставки під телефони, настільні візитниці, контейнери для паперу та ін.)

   Ціни

Текстиль Збільшити

Друк по текстилю

Застосування високоякісних фарб забезпечує високу стійкість та естетичні властивості зображень, що можуть бути нанесені на футболки, бандани, спецодяг, одяг для рекламних заходів тощо.
Зображення може бути нанесене на розкрій або на готовий виріб прямим методом (шовкодрук безпосередньо по тканині) або непрямим (перенос зображення за допомогою термотрансферу).

   Ціни

Кульки Збільшити

Кульки повітряні із задруком

Повітряні кульки із задруком - логотипом або іншим зображенням - ефектна прикраса  та гарний подарунок для презентацій, святкувань, весіль, дитячих свят та інших урочистих заходів. Використання кульок та високоеластичної фарби кращих світових виробників забезпечує високу якість.

   Ціни

Магнітики Збільшити

Магнітики рекламно-сувенірні

Магнітики виготовляються з різноманітних матеріалів - пластика, паперу, ПВХ плівки (на гнучкому магнітному вінілі), кераміки, дерева, шкіри, в прозорому акриловому корпусі та інших типів. Це ефективний рекламний засіб, що естетично прикрасить будь-яку   металеву поверхню - холодильник, системний блок, сейф тощо.

   Ціни

Ручки Збільшити

Ручки, запальнички, брелоки  із задруком

Ручки, запальнички та інша дрібна сувенірна продукція задруковується методами шовкотрафаретного друку, тиснення фольгою або тамподруку  в залежності від складності логотипу та конфігурації виробу.

   Ціни

Логотипи Збільшити

Нанесення логотипів або рекламної інформації

Засоби шовкографії або гарячого тиснення дозволяють виготовляти високоякісні фірмові папки, в т. ч. з дизайнерських сортів паперу; наносити елементи
корпоративного стилю на блокноти, ділові щоденники, візитниці, портмоне

   Ціни

Ароматизатори

Збільшити

Ароматизатори автомобільні

Недорогі та практичні, ці сувеніри швидко завоювали популярність на рекламному ринку. Рекламна ефективність ароматизатора неодноразово доводилась на практиці - вона набагато перевищує ефективність буклетів та листівок, оскільки має вплив не тільки на власника сувеніру, а і на його оточення, наприклад, на пасажирів автомобіля.
Ароматизатори виготовляються із спеціального висококапілярного матеріалу, який, крім зовнішніх характеристик, має важливу перевагу - стійкість аромата.
Також суттєвою перевагою картонних ароматизаторів є можливість довільного вибору форми.

   Ціни

Рекламні видання

Наше підприємство надає повний спектр послуг з видавництва рекламної друкованої продукції - каталогів, буклетів, проспектів, книг, календарів тощо.
Професійний дизайн, редакційна та додрукарська підготовка забезпечують високий рівень якості продукції в будь-якій ціновій категорії - від найпростіших форм засобами оперативної поліграфії до елітних видань із застосуванням спеціальних оздоблювальних післядрукарських процесів.

   Ціни

 

Поліетиленові пакети з задруком невеликими тиражами

Унікальна пропозиція для рекламних акцій, корпоративних заходів та іміджевої реклами. Пропонуємо поліетиленові пакети з друком Вашої реклами або логотипу Вашого підприємства.

Небувалий мінімальний тираж - від 100 шт.

Можливий задрук в кілька кольорів.

Асортимент пакетів: «банан» – 30 х 40, 40 х 50, 60 х 60; «майка» – 60 х 60, білі та кольорові.

Догори